2. Förfarande
Förfarande
Titel: VÄG 2957 GC-väg Ullervad
Beskrivning: byggnation av en 1070 m gång- och cykelväg utmed väg 2957
Intern identifierare: KOM-416632
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: byggnation av 500 meter gång- och cykelväg utmed väg 2957
Intern identifierare: VÄG 2957 GC-väg Ullervad