2. Förfarande
Förfarande
Titel: Stationskläder 2025
Beskrivning: 2023 årsredovisning uppgifter Antal anstallda Heltid 418 Antal anstallda Deltid 87 Antal anstallda Varn 158
Intern identifierare: 24/13
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör
Ytterligare klassificering (cpv): 18130000 Specialarbetskläder
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000