332778-2018 - ÄndringSverige-Hässelby: Socialvård utan inkvartering
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Daglig verksamhet
Referensnummer: 2.2.2-152-2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85312000 Socialvård utan inkvartering
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget omfattar driften av Spegelns dagliga verksamhet. Spegeln daglig verksamhet vänder sig till brukare med grav utvecklingsstörning och brukare som har en diagnos inom autismspektrum. Verksamheten har upp till tio brukare och sex anställda medarbetare. Verksamheten bedrivs på Bräckegatan 2 i Vällingby.