332784-2018 - ÄndringSverige-Jönköping: Telekommunikationstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Telefoni som tjänst till Distriktsveterinärerna
Referensnummer: 7.1.11-09913/2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
64200000 Telekommunikationstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Inbjudan att lämna anbud
Distriktsveterinärerna, Jordbruksverket bjuder in till att lämna anbud på telefoni som tjänst.