2. Förfarande
Förfarande
Titel: Obesitaskirurgi
Beskrivning: Obesitaskirurgi
Intern identifierare: UPPH2026-00016
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85100000 Hälsovårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000