332816-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Projektledning, förutom bygg – och anläggningsarbeten – Projektledning Malmö works
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelProjektledning Malmö works
BeskrivningKonsult för Malmö Works.
Intern identifierareTN-2026-1962
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79421000 Projektledning, förutom bygg – och anläggningsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring, 90713000 Miljörådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningKonsult för Malmö Works. Nätverkskoordinator Gröna resplaner
Intern identifierareProjektledning Malmö works