See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Polysomnografi
Beskrivning: Region Skåne avser att upphandla driftklara ambulatoriska inspelningsenheter för polysomnografi, inklusive mjukvaror och tillbehör, för att klara efterfrågad funktion, prestanda och övrigt behov.
Intern identifierare: 2023-O002910
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa föreskrifter - Över tröskelvärde
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Information till anbudsgivarens om hur Region Skåne hanterar personuppgifter vid upphandling