2. Förfarande
Förfarande
Titel: Prenumerationstjänster för tidskrifter 2024
Beskrivning: Malmö universitetsbibliotek efterlyser en leverantör av prenumerationstjänster för tidskrifter.
Intern identifierare: UPP 2024/1410
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 22200000 Tidningar, facktidskrifter, tidskrifter och veckotidningar, 79980000 Prenumerationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Utvärderingskriterier