2. Förfarande
Förfarande
Titel: Djurfoder för lantbruksdjur till Ösby Naturbruksgymnasium
Beskrivning: Sala kommun avser att upphandla djurfoder till kommunens naturbruksgymnasium
Intern identifierare: 2025/477
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
Ytterligare klassificering (cpv): 15700000 Djurfoder, 15710000 Tillagat djurfoder för bruksdjur och övriga djur, 15712000 Torrfoder
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mall varor och tjänster
Intern identifierare: 2025-477-1
Ytterligare klassificering (cpv): 15700000 Djurfoder
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Upphandlingsföreskrifter
Intern identifierare: 2025-477-2