332962-2025 - Resultat
Sverige – Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster – Ramavtal, skötsel av högväxta gräsytor för slåtter och balning, gräs Klass IV, samt släntklippning, klass II
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal, skötsel av högväxta gräsytor för slåtter och balning, gräs Klass IV, samt släntklippning, klass II
BeskrivningAvtalet avser skötsel av högväxta gräsytor för slåtter och balning, gräs klass IV samt i förekommande fall trimmning och röjning.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110729:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 16310000 Slåttermaskiner, 16000000 Jordbruksmaskiner, 77300000 Trädgårdstjänster