See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2026-0037 Utbyte av dekaler, montering av RFID-tagg samt adressetiketter på fyrfackskärl
Beskrivning: Utbyte av dekaler, montering av RFID-tagg samt adressetiketter på fyrfackskärl åt Telge Återvinning, Södertälje.
Intern identifierare: TI 2026-0037
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000