2. Förfarande
Förfarande
Titel: Brandskyddsmaterial - underhåll och inköp TN 2024/13
Beskrivning: Årlig kontroll av brandskyddsmaterial, verkstadsgenomgång, omladdning av brandsläckare, provtryckning av inomhusbrandposter och inköp av nytt brandskyddsmaterial.
Intern identifierare: TN 2024/13
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 70000000 Tjänster avseende fast egendom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: SVARSFÄLT
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Information