2. Förfarande
Förfarande
Titel: Öppen syrgasmask 2
Beskrivning: Kompletterande upphandling inom respiration-cirkulation.
Intern identifierare: RS 2023-05317
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal