2. Förfarande
Förfarande
Titel: Parkeringsövervakning
Beskrivning: Upphandling av parkeringsövervakning
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63712400 Parkeringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 98351100 Bilparkeringstjänster, 98351110 Tjänster utförda av parkeringsvakter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001