2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städning av ÅVSer
Beskrivning: Upphandlingen omfattar städning av samtliga ÅVSer inom SSAMs verksamhetsområde samt Alvesta och Ljungby kommuner.
Intern identifierare: 2026-00076
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000