2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyra och tvätt av arbetskläder och sänglinnen
Beskrivning: Hyra och tvätt av arbetskläder och sänglinnen inom kommunens vård och omsorg.
Intern identifierare: 24INK038
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98310000 Tvätt- och kemtvättstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000