See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Klienter för medarbetare - PC
Beskrivning: LiU har inom administration, utbildning och forskning ett omfattande och brett behov av klienter. LiU avser att teckna avtal med en (1) leverantör för att säkerställa behovet av bärbara och stationära PC-klienter för LiU:s anställda.
Intern identifierare: LiU-2025-00858
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000