See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Serviceavtal låsmaterial och låstjänster
Beskrivning: Serviceavtal låsmaterial och låstjänster
Intern identifierare: UPPH2025-00057
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 44500000 Verktyg, lås, nycklar, gångjärn, fästen, kedjor och fjädrar, 44521000 Diverse hänglås och lås, 44521100 Lås
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000