333252-2024 - Resultat
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – Hyra av hjullastare till ÅVC
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHyra av hjullastare till ÅVC
BeskrivningUppdraget omfattar långtidshyra av hjullastare, utan förare, till Kretslopp Sydosts återvinningscentraler, ÅVC. Ramavtal med förnyad konkurrensutsättning.
Intern identifierare24KSRRX2
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000