2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service av kompressorer, luftfilter och torkar
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 24RS5743
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50531300 Reparation och underhåll av kompressorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000