333403-2023 - Frivillig förhandsinsynSverige-Höör: Programvaruutvecklingstjänster för bibliotek
Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bibliotekssystem
Referensnummer: NKAF 2023-00079
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72212160 Programvaruutvecklingstjänster för bibliotek
II.1.4.
Kort beskrivning
support och underhåll av bibliotekssystem för folkbibliotek ser kommunen som nödvändigt för att säkerställa leverans enligt
kommunens behov.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen