333403-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Arbets-EKG
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelArbets-EKG
BeskrivningUpphandling av arbets-EKG till Fysologiska kliniken.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119045:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning