2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utemöbler och tillbehör till utomhusmiljö
Beskrivning: Upphandling omfattar utemöbler och tillbehör till utomhusmiljö. Nedan följer några exempel på varor och tillbehör för området. Barnmöbler, Barbord, Barpall, Barstol, Bord, Bänkar, Cafémöbler, Pallar, Positionsstolar, Picknickbänk/bänkbord, Soffor, Stolar, Ståbord, Utemöbler anpassade för äldre, som kan förankras i underlaget. Tillbehör: Förvaring till dynor, Parasoll, Parasoll i metall, Parasollfot, Sittdynor, Skyddsöverdrag för utemöbler, Solbädd, Reservdelar.
Intern identifierare: STK-2026-302
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39100000 Möbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Utemöbler och tillbehör till utomhusmiljö