333467-2026 - Resultat
Sverige – Förmedling av personal, även tillfälligt anställda – Familjehemssekreterare till placeringsenheten
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFamiljehemssekreterare till placeringsenheten
BeskrivningKonsult som Familjehemssekreterare i placeringsenheten. Se upphandlingsdokument för ytterligare information.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
Ytterligare klassificering (cpv): 79622000 Tillhandahållande av hemtjänstpersonal, 80590000 Handledning, 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård, 85140000 Diverse hälsovård, 85141200 Sjukskötersketjänster, 85141220 Rådgivning tillhandahållen av sjuksköterskor, 85310000 Socialt arbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001