2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flytt-, transport-, och magasineringstjänster
Beskrivning: Alingsås kommun upphandlar ett ramavtal som omfattar Flytt-, transport- och magasineringstjänster.
Intern identifierare: 2024.171 KS
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
Ytterligare klassificering (cpv): 63100000 Godshantering, lagring och tillhörande tjänster, 63712000 Kringtjänster för vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Flytt- och transporttjänster inklusive magasineri