2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling Livsmedel
Beskrivning: Upphandling av livsmedelsvaror.
Föregående meddelande: 010959-2023
Intern identifierare: KS/2023:97
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Öppet förfarande med en annonseringstid på 60 dagar.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15890000 Diverse livsmedel och torrvaror
Ytterligare klassificering (cpv): 15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Upphandlingsdokument - Öppet/Förenklat