333514-2025 - Resultat
Sverige – Rehabiliteringstjänster – Rehabiliteringsinsatser och hjälpmedelsförskrivning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRehabiliteringsinsatser och hjälpmedelsförskrivning
BeskrivningRehabiliteringsinsatser och hjälpmedelsförskrivning till personer som tillhör LSS-personkrets och bor i bostad med särskild service och/eller deltar i daglig verksamhet samt hjälpmedelsförskrivning till personer med psykisk funktionsnedsättning som bor i särskilt boende
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85312500 Rehabiliteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105357:Lot:1