333524-2021 - ResultatSverige-Vänersborg: Utbildningstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utbildningar för webb och andra digitala medier - produktion och tjänster
Referensnummer: RS 2021-00108
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80500000 Utbildningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
80533000 Introduktion och utbildning av datoranvändare, 80533100 Datautbildning, 80533200 Datakurser
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen