333571-2025 - Planering
Sverige – Hjärtklaffar – Extern Remiss Hjärtklaffar, Grafter samt annuloplastikband/-ringar
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelExtern Remiss Hjärtklaffar, Grafter samt annuloplastikband/-ringar
BeskrivningExtern remiss inför upphandlingen av produkter inom området Mekaniska och biologiska hjärtklaffar, Mekaniska och biologiska grafter samt annuloplastikband/-ringar.
Intern identifierare2025-O000208
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33182220 Hjärtklaffar