333574-2021 - ResultatSverige-Stockholm: Konsulttjänster för företagsutveckling
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsultstöd för Svenska institutets Östersjöverksamhet
Referensnummer: 09060/2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
72224000 Konsulttjänster för projektledning, 79990000 Diverse företagstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Konsultstöd för ....