See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Industriell balpress
Beskrivning: Upphandlingen avser inköp, leverans, installation, idriftagning och service av industriell balpress, transportband/matarband, utsug med tillhörande el och styrsystem i enlighet med upphandlingsdokumenten. Support samt utbildning av köparens personal ska även ingå i leverantörens åtaganden.
Intern identifierare: 2025/346-VMKF
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39713300 Avfallskomprimatorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1723930
Ytterligare klassificering (cpv): 42000000 Industrimaskiner
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Sanningsförsäkran och kvalificeringskrav
Intern identifierare: 1706322
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Egenförsäkran
Intern identifierare: 1706323
Ytterligare klassificering (cpv): 42900000 Diverse allmänna maskiner och specialmaskiner
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Balpress
Intern identifierare: 1706326