See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Diskdesinfektorer, automatisk in- och utlastning samt central diskmedelsanläggning
Beskrivning: Upphandling avseende Diskdeinfektorer, automatisk in- och utlastning samt central diskmedelsanläggning till Steriltekniska enheten i Halmstad och Varberg.
Intern identifierare: RS240162
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39330000 Desinfektionsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar, 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del