Arkitekt med generalkonsultansvar till fördjupad förstudie avseende Konserthuset i Göteborg
Referensnummer: 0316/17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen handlar om upprättande av en fördjupad förstudie och programhandling enligt nedan och det kan även omfatta detaljprojektering och eventuell detaljprojektering.