2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal, skötsel av högväxta gräsytor för slåtter och balning, gräs Klass IV, samt släntklippning, klass II
Beskrivning: Avtalet avser skötsel av högväxta gräsytor för slåtter och balning, gräs klass IV samt i förekommande fall trimmning och röjning.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110729:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 16310000 Slåttermaskiner, 16000000 Jordbruksmaskiner, 77300000 Trädgårdstjänster