See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dual-Wound, Software-Controllable Triaxial Coil Systems for Biological Research Applications
Beskrivning: Dual-Wound, Software-Controllable Triaxial Coil Systems for Biological Research Applications.
Intern identifierare: V2024_2259
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38200000 Geologiska och geofysiska instrument
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: The contract includes options for additional coil systems and for extended warrant