Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Säkerhetsinstallationer
Referensnummer: KSUH23/29
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 31625000 Inbrotts- och brandlarm
II.1.4.
Kort beskrivning
Ekerö kommun avser att upphandla ramavtal för tillgodose kommunens behov av Säkerhetsinstallationer.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 31625000 Inbrotts- och brandlarm, 31625200 Brandlarmssystem, 31625300 Inbrottslarmssystem, 35121000 Säkerhetsmateriel, 35121700 Larmsystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen avser ramavtal för att tillgodose Ekerö kommuns anläggningar och fastigheters behov av säkerhetsprodukter, exempelvis inbrottslarm, passersystem och CCTV, och tjänster som nyinstallation och service samt konsultation.