Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen avser ett ramavtal för distributionselektriker-tjänster m m inom C4 Elnäts olika verksamhetsområden. Upphandlingen omfattar följande tjänster:
2. Stationsunderhålls-tekniker/montör