333915-2022 - ÄndringSverige-Malmö: Järnsulfat
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Järnsulfat
Referensnummer: 21/01588
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
24313125 Järnsulfat
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen gäller leveranser av järnsulfat till VA SYDs anläggning Sjölunda Avloppsreningsverk.