2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konferenstjänster
Beskrivning: Upphandling av konferenstjänster för Stenungsunds kommun, Lilla Edets kommun samt Stenungsundshem AB Målet med upphandlingen är att teckna avtal med flera leverantörer för att säkerställa ett brett utbud av konferensanläggningar. Alla kvalificerade leverantörer för både mindre och större utbud inom ett geografiskt område om cirka 0–100 km från Stenungsunds kommunhus kan antas.
Intern identifierare: 2026-301
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell
Ytterligare klassificering (cpv): 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster, 55100000 Hotelltjänster, 55130000 Andra hotelltjänster, 55300000 Restaurang- och serveringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000