333968-2022 - ResultatSverige-Stockholm: Reparation och underhåll av bilar
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fordonsglas och stenskottsreparationer
Referensnummer: 22/012
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50112000 Reparation och underhåll av bilar
II.1.4.
Kort beskrivning
Avtal gällande utbyte av Fordonsglas och Stenskottsreparationer
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
50112100 Reparation av bilar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Utbyte av fordonsglas och stenskottsreparationer