2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hantverkstjänster - Byggservice
Beskrivning: Partille kommun inbjuder till anbudsinlämning av ramavtal gällande hantverkstjänster bygg.
Intern identifierare: KS/2024:157
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Hantverkstjänster - bygg