33409-2023 - ÄndringSverige-Visby: Sportartiklar och -utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Idrottsmaterial
Referensnummer: RS 2022/1032
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
37400000 Sportartiklar och -utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Gotland avser att upphandla ramavtal gällande idrottsmaterial.
Beskrivning