2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyresvärdsupphandling av nybyggnation av lagerlokal i Timrå
Beskrivning: Hyresvärdsupphandling av nybyggnation av lagerlokal i Timrå
Intern identifierare: 25/329
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70220000 Uthyrning eller leasing av egendom annan än bostäder
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Mängd: 1 kilometer