Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45241000 Hamnanläggningsarbeten, 45262330 Betongreparationer, 45453000 Reparation och renovering, 50246000 Underhåll av hamnanläggningar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen avser reparation av huvud-pir i Mölle hamn (skyddsunderhåll mot fortsatt erosion och utläckage), Höganäs kommun.