334201-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kontorsstädning – Kontorsstädning HK och Botorget
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontorsstädning HK och Botorget
Beskrivning: Kontorsstädning HK och Botorget
Intern identifierare: Unr 12/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000