2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling inom DVIS avseende kulturvärden
Beskrivning: Inventeringsarbete kopplat till validering av de kunskapsunderlag som tas fram av skogsstyrelsen och Naturvårdsverket inom geodataområdet avseende Kulturvärden.
Intern identifierare: 2025/142
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77231400 Skogsinventering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000