334286-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Optiska instrument – Optical components
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelOptical components
BeskrivningLund University is issuing an invitation to tender for procurement concerning optical standard components (3 segments).
Intern identifierareV 2025/828
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38600000 Optiska instrument
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareOptical components