334328-2024 - Resultat
Sverige – Reparation och underhåll av medicinsk utrustning och precisionsutrustning – Serviceavtal boendeägda hjälpmedel
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelServiceavtal boendeägda hjälpmedel
BeskrivningEnköpings kommun avser att upphandla serviceavtal för boendeägda hjälpmedel (sängar, lyftar, rullstolar, hygienstolar, överflyttningsplattformar) innefattande besiktningar, återkommande service och reparationer av hjälpmedel som finns på våra kommunala boenden i samtliga länets kommuner.
Intern identifierareVON2023/157
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50400000 Reparation och underhåll av medicinsk utrustning och precisionsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000