Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Norrenergi AB – Upphandling gällande egendom- samt avbrottsförsäkring inkl besöksolycksfalls- samt terrorismförsäkring.
Referensnummer: 17/6
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 66510000 Försäkringar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avseende Norrenergi AB:s egendom- samt avbrottsförsäkring inklusive besöksolycksfalls- samt terrorismförsäkring. Upphandlingen genomförs i samarbete med Marsh AB.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen