2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inbjudan till Hearing av Diabeteshjälpmedel
Beskrivning: Region Kronoberg avser att göra en upphandling av Diabeteshjälpmedel. Vi vill med denna inbjudan ge tänkbara leverantörer möjlighet att presentera sitt utbud av produkter.
Intern identifierare: RFI
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33615000 Diabetesmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar, 33100000 Medicinsk utrustning, 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar